KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:16 |
Vauxhall 12 in zeer mooie staat. Het koetswerk en het interieur vertonen uitzonderlijk mooi gezien de leeftijd. De wagen is enige jaren droog gestald geweest. deze dient daarom opgestart te worden. Ook de achterste remmen dienen nagekeken te worden, deze lopen aan.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.