KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 19:57 |
VIN : 91426 1 ste Inschrijving : 17/10/1967 km-stand : 23.690 km afgelezen 55 kW De Volvo Duett is in goede staat van onderhoud en bezit een recente Zweedse keuring. De wagen start, rijdt en remt voortreffelijk. De Volvo is herspoten in zijn originele kleur Ice Blue met het originele interieur met nieuwe rubberen mattenset. De wagen heeft de optionele dakrek. Wegens recent gebruik in een bandencentrale als publiciteitsvoertuig voorzien van opgekleefde maar verwijderbare Michelin belettering.
Schatting van de veilingmeester: €12.500,- a €13.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.