KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:07 |
"Fiat 500R is zeer mooie staat. Het lakwerk is netjes alsook het interieur. De 500 is voorzien van een 600cc motor en is daarom één van de meest gewilde 500'tjes. Dit betreft een van de latere types. De grotere "originele" motor zorgt voor mee rijcomfort en is zeker en vast gewilder. Voor de Belgische koper wordt de wagen gedouaneerd geleverd met alle nodige documenten om naar de keuring te gaan.
Schatting van de veilingmeester: €9.500,- a €11.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.