KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 19:01 |
Prachtige BMW E39 M5. Deze werd enige tijd volledig vernieuwd, waaronder het lakwerk en opfrissing interieur. Verder voorzien van een inox uitlaat. Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.