KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 19:45 |
Porsche 997 Carrera S 3.8 voorzien van tallozen nieuwe onderdelen waaronder de motor. Wagen met volledige onderhoudshistoriek en supplementaire facturen waaronder:
Op 138.165 km:
- Motorrevisie ter waarde van €10.700,-
Op 142.970:
- Schokdempers achteraan
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Op 138.165 km:
Op 142.970:
- Schokdempers achteraan