Kavelnummer 1: Lancia Flavia - 1970 |
Volgende |
Kavelnummer 1: Lancia Flavia - 1970
VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 17-12-2019 19:30 |
Prachtige Lancia Flavia - 1970. De wagen is afgeleverd in Rome. De eerste eigenaar heeft de wagen 6 jaar in zijn bezit gehad. De tweede eigenaar 43 jaar!
Enige tijd geleden werd de Lancia opnieuw gespoten. Verder verkeerd deze in originele toestand. In de kofferruimte vinden we de originele gereedschapset en af fabriek geleverd reservewiel.
De wagen start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €22.500,- a €24.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.