KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 17-12-2019 19:31 |
Fiat 500 F - 1966. Deze Fiat is een icoon, net omdat het een vroeg model is uitgebracht net na de zelfmoorddeuren. Dit model is herkenbaar aan onderandere de ronde teller.
Deze Fiat werd recent op punt gezet. De staat van de techniek en carrosserie is gewoon goed. De wagen is net toegekomen uit Italië en wordt gedouaneerd geleverd indien verkocht in België. Dus alle nodige documenten worden geleverd om de wagen aan te bieden aan de technische keuring.
Schatting van de veilingmeester: €9.000,- a €10.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.