KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 17-12-2019 19:52 |
Citroen 2cv4 AZAM.
Zuid Franse origine.
Hard chassis.
Deze auto start , rijd en remt goed .
Reeds voorzien van een nieuwe dakje.
Schokdempers voor en achter herstelt en afgesteld.
Motorsteunen zijn vervangen.
Remmen zijn hersteld.
Nieuwe batterij 6volt.
Het slechte plaatwerk werd vervangen door betere exemplaren, vandaar de kleurverschillen.
Schatting van de veilingmeester: €7.500,- a €8.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Zuid Franse origine.
Hard chassis.
Motorsteunen zijn vervangen.
Remmen zijn hersteld.
Nieuwe batterij 6volt.