KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 17-12-2019 19:43 |
BMW 320i E30 Cabrio - 1988. Wagen in algemeen goede staat van techniek. Voorzien van zeldzame opties waaronder BBS velgen en zwart leder. Het koetswerk is mooi met enkele gebruikssporen. De wagen start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €12.500,- a €13.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.