KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 17-12-2019 19:43 |
Peugeot 504 utilitair.
Nieuw geleverd in Frankrijk, gebruikt en gekoesterd, enkele jaren stilgestaan en dan van 2015 tot 2017 gebruikt.
In 2018 aangekocht door de huidige eigenaar en ingeschreven in Belgie.
Voorzien van nieuwe olie, oliefilter en brandstoffilter, tevens
radiator, waterpomp met spanrol en v-riem.
Deze franse icoon is in het bezit van een onderhoudsboek ingevuld tot 117000 km
Schatting van de veilingmeester: €6.500,- a €7.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.