KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 17-12-2019 19:26 |
Mercedes-Benz 450 SL W107 - 1975
Projectwagen. Deze wagen staat enige tijd stil. Omdat de remmen niet werken is het lossen van de vrachtwagen misgelopen. Hierdoor zijn het spatbord, motorkan, voorfront en radiator stuk.
De wagens dient tevens opgestart te worden na enige tijd van stilstand. De wagen wordt verkocht ZONDER RESERVEPRIJS, dus aan het hoogste bod. Deze zal niet ingehouden worden.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.