Kavelnummer 14: Ford Mustang - 1965 - NO RESERVE |
Vorige |
Kavelnummer 14: Ford Mustang - 1965 - NO RESERVE
VorigeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 17-12-2019 19:31 |
Ford Mustang - 1965
Projectwagen. Deze wagen staat enige tijd stil en dient gerestaureerd te worden.
De wagen wordt verkocht ZONDER RESERVEPRIJS, dus aan het hoogste bod. Deze zal niet ingehouden worden.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.