Kavelnummer 3: De Beenhouwer Paul - langs de schelde |
Volgende |
Kavelnummer 3: De Beenhouwer Paul - langs de schelde
VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 07-12-2019 16:00 |
Sluitingstijd | 22-12-2019 17:14 |
Titel: “Langs de Schelde”, Techniek: olieverf op doek, Afmeting: H 40cm x B 70cm, Gesigneerd: links onder, Gedateerd: 2003