KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 07-12-2019 16:00 |
Sluitingstijd | 22-12-2019 17:14 |
Titel: “Boszicht”, Techniek: olieverf op paneel, Afmeting: H 27cm x B 22cm, Gesigneerd: links onder, Gedateerd: 1994