KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 07-12-2019 16:00 |
Sluitingstijd | 22-12-2019 17:20 |
Titel: “In gedachte”, Techniek: olieverf op doek, Afmeting: H 50cm x B 40cm, Gesigneerd: links onder, Gedateerd: 2004