KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 07-12-2019 16:00 |
Sluitingstijd | 22-12-2019 17:15 |
Titel: “De Vlaamse Hoeve”, Techniek: olieverf op doek, Afmeting: H 60cm x B 90cm, Gesigneerd: rechts onder, Gedateerd: 1997