KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 07-12-2019 16:00 |
Sluitingstijd | 22-12-2019 17:16 |
Titel: “De avond valt”, Techniek: olieverf op doek op karton, Afmeting: H 24cm x B 30cm, Gesigneerd: links onder, Gedateerd: 2005