KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 07-12-2019 16:00 |
Sluitingstijd | 22-12-2019 17:16 |
Titel: “Caged?” “Who is Caged?”, Techniek: olieverf op papier, Afmeting: H 70cm x B50cm, Gesigneerd: links onder