KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 07-12-2019 16:00 |
Sluitingstijd | 22-12-2019 17:17 |
Titel: “A day’s catch for the fisherman: Cormorants aalscholvers”, Techniek: lijnets - hoogdruk - aquatint, Afmeting: H 53cm x B53cm, Gesigneerd: rechts onder