KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 21-12-2021 20:35 |
Armand Vanderlick
Olie op doek
La lecon de piano
Gesigneerd
Gedateerd (19)50
65*55 cm
Geschatte prijs: € 3.800
Olie op doek
La lecon de piano
Gesigneerd
Gedateerd (19)50
65*55 cm
Geschatte prijs: € 3.800