KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 21-12-2021 21:15 |
Constant Permeke
Gouache - Aquarel
Gesigneerd CP
Gedateerd 1921
72*50 cm
Geschatte prijs: € 5.000
Gouache - Aquarel
Gesigneerd CP
Gedateerd 1921
72*50 cm
Geschatte prijs: € 5.000