KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:02 |
Porsche 911 3.0SC Cabrio, momenteel 20 jaren in het bezit van de huidige eigenaar. De wagen wordt geleverd met talrijke facturen van onderhoud die door de huidige eigenaar uitgevoerd zijn. Deze 911 start, rijdt en remt. Het koetswerk is "dans son jus" met enige gebruikssporen.
Schatting van de veilingmeester: €38.000,- a €40.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.