KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:13 |
Exclusieve wagen met veel accessoires. Perfect voor amicale rally. De wagen is voorzien van een schattingsverslag uitgevoerd door expert ter waarde van €63.000,-
Deze is voorzien voor klimkoersen en rally. Voorzien van kuipzetels, 6 punts gordels, halve rolkooi, verbeterde sportophanging en remmen, korte schakelbak, sperdifferentieel, startonderbreker en OEM fuchs velgen. De motor is volledig gereviseerd.
Schatting van de veilingmeester: €60.000,- a €63.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.