KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 19:55 |
VIN : 3514678 1 ste Inschrijving : 24/07/1972 km-stand : 06.200 km afgelezen 66 kW Deze “barnfind” BMW 1802 De Luxe versie bevindt zich in een vrijwel onaangeroerde staat. De wagen dient opgestart te worden. De BMW is kompleet en dient gerestaureerd te worden.
Schatting van de veilingmeester: €7.500,- a €8.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.