KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 19:50 |
VIN : 3358778 1 ste Inschrijving : 11/07/1973 km-stand : 40.900 km afgelezen 74 kW Deze “barnfind” BMW 2000 Touring versie is eenzeldzame versie in de BMW 02 reeks. Hij bevindt zich in een te restaureren staat. De BMW start, rijdt. De remmen lopen een beetje aan. De BMW is nagenoeg kompleet.
Schatting van de veilingmeester: €8.500,- a €9.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.