KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:18 |
VIN : 140331 1 ste Inschrijving : 27/05/1968 km-stand : 1.922 km afgelezen 1800cc - 68kW Dit is een Europese LHD Mk 2 versie origineel afgeleverd in Zweden waar hij enkel als zomer auto werd gebruikt. Daarom ook vrijwel roestvrij en in ongelaste staat. De wagen werd zeer goed onderhouden en bevind zich dan ook in mechnisch uitmuntende staat. Het interieur is fabrieksorigineel voorzien van een gloednieuw stuurwiel. Een topper voor wie een originele MG B zoekt.
Schatting van de veilingmeester: €15.000,- a €16.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.