KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 19:53 |
Peugeot 405 MI16 4x4, zelfzame uitvoering. De wagen is afkomstig van Noord Zweden. Hierdoor heeft de wagen uitzonderlijk weinig roest. Deze heeft gereden tot recent. Mits enige zorg is hier een zeer leuke en exclusieve youngtimer van te maken. Recent zijn volgende onderdelen vervangen: - Alternator - Starter. Het interieur is in uitzondelijk goede staat met weinig gebruikbruikssporen.
Schatting van de veilingmeester: €4.500,- a €5.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.