KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:00 |
VW Jetaa coupé, te restaureren wagen. Zeldzaam model gezien de coupe in GL uitvoering. Voorzien van bruin dashboard, stuur, pook en bekleding. Wagen dient opgestart te worden. Inclusief reserve spatbord.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.