Kavelnummer 54: Mercedes-Benz 200 W115 - 1973 |
Vorige |
Kavelnummer 54: Mercedes-Benz 200 W115 - 1973
VorigeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:10 |
Mercedes-Benz 200 W115. Wagen start, rijdt en remt. Zonet werden volgende onderdelen vervangen:
- Koppelingspomp
- Waterpomp
- Originele benzinefilter
- Batterij
- Banden rondom.
De wagen is in originele staat met normale gebruikssporen aan de buitenkant maar opmerkelijk hard. Het interieur is in zeer goede staat. De wagen is afkomstig van Lapland.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
- Koppelingspomp
- Waterpomp
- Originele benzinefilter
- Batterij
- Banden rondom.