KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 17-12-2019 19:29 |
Mitsubishi 3000 GT. De wagen is opgestart na enige tijd van stilstand. In het verleden werden de stoelen herbekleed. Recent werden de banden achteraan vervangen. In 2017 werd de wagen nog gekeurd zonder opmerkingen. De wagen start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.