KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 17-12-2019 20:10 |
Opel Kadett - 1976. Gerestaureerd voertuig. Zo werden onderandere volgende zaken aangepakt:
- Interieur incl. Recaro stoelen
- Revisie remmen voor- & achteraan
- Uitlaatsysteem
- Nieuwe batterij
- Nieuwe radiator en thermostaat
- Nieuwe raamrubbers en deurrubbers
- Nieuwe mattenset
- Nieuwe voorruit
- Nieuwe gordels
- Herlakking carrosserie
Kortom een wagen die niet uit restauratie komt.
Schatting van de veilingmeester: €8.750,- a €9.750,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
- Uitlaatsysteem
- Nieuwe batterij
- Nieuwe mattenset
- Nieuwe voorruit
- Nieuwe gordels
- Herlakking carrosserie