KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-11-2019 20:12 |
Austin Healey MKII B 3000. Wagen is algemeen goede staat. Deze werd in het verleden gerestaureerd. Dit betreft enkele jaren geleden. Het exterieur en interieur vertonen enige patina maar dit siert de wagen. Technisch start, rijdt en remt de wagen zoals het hoort. De motor werd gereviseerd in 2009. Schatting van de veilingmeester: €55.000,- a €58.000,- Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.